Pokladní systémy

Nabízíme Vám kompletní řešení maloobchodního prodeje s návazností na přesnou skladovou evidenci zboží na provozovně. Je určeno pro široký okruh prodejen s různým sortimentem zboží:

potraviny   drogerie   parfumerie   papírnictví   hračky   sport   foto   autodíly   železářství   zlatnictví   elektro   oděvy   kožešiny   noviny-tabák   květiny   dárkové zboží   vinotéka   pivotéka  atd.

Vybereme pro Vás některé z našich dodávaných řešení, které bude  určitě vyhovovat Vašim potřebám. Máme řešení pro různé typy provozoven a to od malých prodejen s jednou nebo více pokladními místy, přes supermarkety a obchodní domy až po sítě prodejen a jejich centrály.

Dodáváme systémy na klíč bud za přímou platbu nebo u systému VS2 máte možnost využít pronájem tohoto řešení.

Díky různým variantám softwarových a hardwarových prostředků je možné celý systém maximálně přizpůsobit Vašim potřebám a bezproblémovému chodu po celou dobu provozu.

Podle potřeby je možné do systému integrovat pokladny EET, obchodní váhy, snímače čárového kódu v různých variantách včetně externích snímačů, tiskárny etiket pro dotisk vlastního čárového kódu na zboží, snímače platebních karet. Další nespornou výhodou je možnost stavebnicového budování systému za provozu a tím i postupného financování a seznámení se všemi jeho funkčnostmi.

 

 


 
© 2023 VS Computer s.r.o.