Softwarové produkty

Co námi dodávaná řešení obsahují a co můžete očekávat ?

Obecně je možné nastavit v systému pro různé uživatele různá přístupová práva a funkce. Celý systém vyniká jednoduchostí pro obsluhu a optimálními postupy při práci. Pokladna v PC provedení prodává zboží pomocí čárového kódu nebo interního kódu, resp. PLU. Vytváří paragon nebo zjednodušený daňový doklad, zboží je po každém paragonu odepisováno ze skladu a vytváří podklady pro pokladní knihu a evidenci skladu online.

Při prodeji je možné rozlišovat různé typy plateb, pracovat se zákaznickými a klubovými kartami, poskytovat slevy. Práce se skladem se odvíjí od seznamu skladových karet zboží, tvorby příjemek ručně nebo s možností elektronického importu, možností výběru a hledání podle různých kritérií. Nedílnou součástí je cenotvorba, práce s marží, tzv. letákovými akcemi a vyhodnocení prodejů, akcí, obrátkovosti a ziskovosti. Systém umožňuje fakturovat,pracovat s dodacími listy, objednávkami.

VS2Kasa a VS2Sklad

Pod tímto obchodním názvem nabízíme řešení od společnosti An systems, s.r.o. Tento pokladní a skladový systém je vhodný pro zákazníky, kteří očekávají v systému funkcionalitu pro evidenci a prodej zboží s případnými nadstavbami v systému. I zde jsou využívány moderní technologie např. z hlediska používání dotykových panelů, moderních pokladních a skladových periferií a komunikace pomocí internetu. Systém VS2 pracuje on-line a poskytuje funkcionalitu a vlastnosti pro činnosti na prodejně. Řešení VS2 je parametrizováno jak pro zákazníky s jednou prodejnou tak i pro zákazníky, kteří potřebují řídit více prodejen v reálném čase.

Bohaté reference a popis řešení můžete vidět přímo u výrobce systému,

zde je odkaz  :  http://www.ansystems.eu

 


 
© 2023 VS Computer s.r.o.