Profil společnosti

Společnost VS computer systems s.r.o. pracuje na trhu informačních technologií již od roku 1992. V současné době je sídlo firmy včetně obchodní kanceláře v Praze, pobočka firmy s obchodní a technickou kanceláří je ve Slavičíně .

Hlavní činnosti představují pokladní systémy pro maloobchod a pokladny EET.

K tomu směřují podpůrné činnosti jako implementace software, prodej hardware, sítě a komunikace, instalace, servis, školení a poradenství. Máme také bohaté zkušenosti se zpracováním čárkového kódu (snímání, tisk) a s potiskem plastových (čipových) karet.

V oblasti počítačových pokladních systémů dodáváme jak jednotlivé komponenty (PC, pokladny POS, periferie, zařízení pro čárkový kód, váhy apod.), tak hlavní řešení prodejen tzv. "na klíč". Nabízíme řešení pro všechny druhy prodejen od malých s jednou nebo dvěma pokladnami až po supermarkety nebo obchodní domy. Pro zákazníky s více prodejnami řešíme komunikaci prodejen s centrálou pomocí internetu.

Od roku 2008 jsme servisním partnerem a provádíme servisní podporu vybraným zákazníkům společnosti Diebold Nixdorf s.r.o. (dříve výrobce systému Datec Retail Solutions s.r.o.)

V roce 2013 jsme uzavřeli partnerskou smlouvu s firmou AN systems s.r.o., která má dlouholetou tradici ve vývoji a implementaci pokladních, skladových systémů a vůbec celého informačního systému. Moduly pro pokladnu a sklad navízíme pod obchodním názvem VS2Kasa a VS2Sklad. Toto řešení je přímým nástupcem našeho původního systému pod DOSem VS prodejna 3.0 , který pracuje spolehlivě na spoustě prodejnách. Systém VS2 je vhodným řešením již od jednopokladnových provozoven. 

Od roku 2016 jsme autorizovaným partnerem konceptu FiskalPro . Jedná se o variantní a stavebnicové řešení zařízení pro prodej a příjmání platebních karet v jednom. S využitím celé řady periferií je vhodné do různých typů maloobchodních prodejen, bufetů a restauračních provozů. Více informací je na www.fiskalpro.cz

Naše produkty jsou instalovány po celé České republice. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní služby, kvalitní a rychlý servis vlastními silami nebo za pomoci síťě servisních partnerů.


 
© 2023 VS Computer s.r.o.