Základní moduly


Finanční účetnictví Finance Nákup a prodej Řízení
projektů
Skladové hospodářství Marketing a CRM Mzdy a platby Personalistika
Technická příprava výroby QI manažer QI shop Servis a údržba

QI Shop

  "QI Shop je komplexní e-shop, který svou propracovaností překvapí jak jeho provozovatele, tak uživatele."

 

Pro koho je přínosem

QI Shop je určen pro všechny firmy, které chtějí svým zákazníkům poskytnout možnost snadno a přehledně objednávat zboží. Je vyvinut tak, aby navázal na další podnikové činnosti a odstranil zbytečnou administrativu spojenou s častým vkládáním a upravováním dat. Je určen pro český trh i pro firmy, které prodávají zboží na cizích trzích a v různých měnách.

QI Shop funguje jako objednávkový systém či on-line katalog pro odběratele (B2B) i jako internetový obchod pro koncové uživatele (B2C). Dokonale si rozumí s celým informačním systémem QI, využívá jeho vlastností a je jeho prodlouženou rukou. Stejně dobře je možné ho napojit na jiné informační systémy. QI Shop samozřejmě funguje i samostatně bez informačního systému.

 

5 hlavních výhod QI Shopu

 • Snadná správa QI Shopu
  I bez znalostí webového rozhraní můžete mít profesionální e-shop. Modul plně využívá všeho, co už existuje v systému QI a není tedy nutné žádné zdlouhavé vkládání údajů či náročná aktualizace. Ani rozdílná velikost obrázků není žádný problém - QI Shop je chytrý a sám si přizpůsobí jejich rozměry.

 

 • Neomezený počet QI Shopů v jednom informačním systému

  Máte odlišnou cenovou politiku pro různé segmenty či odlišné trhy s variabilním sortimentem zboží? I s těmito speciálními požadavky si QI Shop dokáže poradit a plně respektuje veškeré odlišnosti pro neomezený počet dílčích segmentů či trhů.

 

 • Nízké náklady na provoz a administrativu

  Díky tomu, že modul QI Shop je plně funkční v systému QI, není nutné učit se pracovat s kteroukoliv jinou aplikací. Odpadá tedy náročné zaškolování, k ovládání QI Shopu stačí znalost prostředí QI.

 

 • Propojení s ostatními aplikacemi QI

  Používáte-li informační systém QI, můžete využívat všech výhod, které Vám spojení přináší – např. reporty o prodeji, či optimalizace zásob. QI shop funguje samozřejmě i samostatně jako kterýkoliv další modul QI, který později můžete k e-shopu napojit.

 

 • Variabilní nastavení přístupových práv v různých úrovních

  Přehledné nastavení přístupových práv je samozřejmostí. Zákazník uvidí pouze to, co mu dovolíte, přesto můžete rozlišit stálého kupujícího a nového zákazníka.


 

Vaši zákazníci ocení:

 • Nákup z pohodlí své firmy v libovolném čase
 • Přehled o dostupnosti zboží
 • Upozorňování na novinky a výhodné nabídky
 • Zobrazení historie objednávek a možnost opakování objednávek
 • Zrychlený košík pro ty, kteří objednávají pravidelně
 • Fulltextové vyhledávání

 

Slovo zákazníka

Priklad QI Shopu u zakaznika


„QI je velmi komplexní informační systém. Po integraci s QI Shopem umožňuje i účinnou komunikaci směrem k zákazníkům a zefektivnění činností uvnitř firmy.“

Jozef Rothschein, obchodní ředitel
BJ Print Distribution s.r.o.
Výrobce spotřebního materiálu do tiskáren


 
© 2024 Qi spol. s r.o.